Мирон Фірман розповів про перспективи розвитку ресурсного портфелю Укргазвидобування

8 жовт. 2019 | Категорія: Офіційні
Мирон Фірман розповів про перспективи розвитку ресурсного портфелю Укргазвидобування

В рамках Шостої міжнародної науково-практичної конференції «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування» директор з питань геології АТ «Укргазвидобування» Мирон Фірман виступив з доповіддю щодо стану та перспектив нарощення ресурсної бази компанії.

Станом на 1 січня 2019 року балансові запаси Укргазвидобування становили 554 млрд м3, але найбільші за видобутком родовища виснажені на понад 75 %, а природнє падіння сягає 1,5 млрд кубометрів газу в рік. В таких умовах для компанії критично важливо поповнювати ресурсний портфель новими ділянками та проводити дорозвідку на наявних площах.

Саме тому Укргазвидобування активно брало участь у трьох раундах нафтогазових аукціонів, та з початку їх проведення придбало 14 нових спецдозволів.

Для підвищення ефективності видобутку та втримання обсягів природнього падіння компанія впроваджує масштабну програму робіт з 3D сейсміки за широкоазимутальною методикою досліджень та сучасну спеціалізовану обробку і інтерпретацію отриманих даних, а також найсучасніші методи і технології на всіх етапах геологорозвідувальних робіт, в тому числі геофізичних досліджень свердловин та оцінки геологічних ризиків.

Ознайомитися з презентацією Мирона Фірман можна ознайомитися за посиланням.

Довідково

Організатором Шостої міжнародної науково-практичної конференції «Надрокористування в Україні.

Перспективи інвестування» є Державна комісія України по запасах корисних копалин. Метою конференції є підвищення ролі надрокористування в Україні, розвиток міжнародного співробітництва з питань надрокористування, вирішення питань залучення інвестицій в мінерально-сировинний комплекс держави, обмін досвідом з геологічного вивчення та використання надр; обговорення актуальних проблем геологічної галузі й надрокористування; проблеми нарощення мінерально-сировинної бази України, визначення нових напрямів наукових досліджень.