Про компанію

Україна і її роль на європейському газовому ринку

Україна відіграє важливу роль на європейському газовому ринку.

  • - У 2016 році видобуток природного газу в Україні почав зростати після тривалого зниження.
  • - Через Україну проходить основний транзитний обсяг російського газу до ЄС.
  • - Україна є №1 в Європі за потужністю підземних сховищ газу.
  • - Україна - № 2 за доведеними запасами природного газу.
  • - Україна - № 4 за обсягом видобутку газу в Європі.

Про компанію

АТ «Укргазвидобування» (УГВ) є найбільшою газовидобувною компанією у Центральній і Східній Європі. В Україні це – великий гравець, що спеціалізується на виробництві природного газу та газового конденсату. 

АТ «Укргазвидобування» – 100% дочірнє підприємство НАК «Нафтогаз України». У 2018 році Товариство забезпечило видобуток природного газу на рівні 15,496 млрд куб. м, що є рекордним показником за останні 25 роки та на 246 млн куб. м перевищує річний видобуток минулого року.

АТ «Укргазвидобування» веде розробку газових, нафтогазових і нафтогазоконденсатних родовищ в Харківській, Полтавській, Сумській, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій та Волинській областях. Геологорозвідувальні роботи компанії з пошуку нових родовищ вуглеводнів ведуться в Дніпровсько-Донецькій западині, у Карпатському регіоні.

До складу Компанії входить 11 філій, в тому числі: 3 газовидобувнi управління, управління з бурiння свердловин, управлiння з переробки газу i газового конденсату, а також УГВ-Сервіс.

Філією АТ «Укргазвидобування» є БУ «Укрбургаз» – найбільше бурове підприємство в Україні. Чотири відділення бурових робіт, відділення технологічного транспорту та спецтехніки, що входять до складу філії, виконують повний спектр робіт з будівництва свердловин. 

АТ «Укргазвидобування» володіє мережею із 19 АЗС у Харківській області. Найближчим часом планують якісний і кількісний розвиток власної роздрібної мережі, в тому числі ребрендинг. Загальний обсяг реалізації продукції власного виробництва у 2016 році склав 537,3 тис. тон загальною вартістю 7,1 млрд грн.