Верховний Суд зупинив виконання постанови щодо незаконного стягнення 215 млн грн з Укргазвидобування

23 жовт. 2019 | Категорія: Офіційні
Верховний Суд зупинив виконання постанови щодо незаконного стягнення 215 млн грн з Укргазвидобування

За результатами поданої АТ «Укргазвидобування» касаційної скарги Верховний Суд України ухвалив зупинити виконання постанови Північного апеляційного господарського суду щодо стягнення з компанії понад 215 млн грн, яку компанія вважає незаконною та оскаржила.

Зазначена ухвала Верховного Суду є обов’язковою підставою для зупинення приватним виконавцем виконавчих дій щодо виконавчого провадження, в рамках якого на кошти на рахунках АТ «Укргазвидобування» накладено арешт та відповідно заблоковано роботу АТ «Укргазвидобування».

В рамках виконавчого провадження щодо виконання постанови Північного апеляційного господарського суду від 7 жовтня 2019 року по сьогоднішній день рахунки АТ «Укргазвидобування» залишаються заблокованими.

Компанія сподівається, що приватний виконавець належним чином виконає покладені на нього Законом обов’язки та зупинить виконавчі дії щодо виконавчого провадження з такою ж оперативністю (впродовж одного дня), як він накладав арешти в рамках вказаного виконавчого провадження.

Нагадаємо, що Укргазвидобування звернулося до Офісу Президента та Кабінету міністрів України з проханням провести перевірку дій співробітників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб України та вжити заходів щодо недопущення незаконного стягнення з АТ «Укргазвидобування» на користь ТОВ «ФК «Фінгруп фактор» суми, яка перевищує 215 млн грн, внаслідок можливих незаконних дій з боку Фонду.