Люди для компанії

Перспективний пошук кандидатів

ПАТ «Укргазвидобування» досліджує ринок праці та розглядає на перспективу резюме на наступні позиції

Дата розміщенняПрофесійний напрямокВимоги до кандидатівОсновні завдання
13 бер. 2020Головний фахівець з контролю за колтюбинговими технологіями (м.Полтава)
  1. Повна вища технічна освіта нафтогазового напрямку.
  2. Досвід роботи на інженерній посаді супервайзера по колтюбингу, майстра по колтюбингу, майстра КРС, майстра з освоєння свердловин не менше 3 років.

Робота вахтовим методом (14х14) 

Локація: Полтавський регіон

  1. Контролювати виконання технологічних операцій з допомогою колтюбингу у відповідності до затверджених планів робіт, інформувати Замовника про порушення та зупиняти роботи за його погодженням.
  2. Брати участь у перевірці та погодженні планів робіт Замовником. Аналізувати ризики та вживати заходів щодо запобігання аваріям і ускладенням.
  3. Контролювати витрати матеріально-технічних ресурсів при колтюбингових операціях та надавати відповідні звіти Замовнику.
  4. Дотримуватись вимог з охорони праці, промислової та пожежної безпеки, слідкувати за їх дотриманням Підрядниками.
  5. Слідкувати за дотриманням протифонтанної безпеки на підконтрольному об'єкті, Зупиняти роботи у випадках загрози життю і здоров'ю працівників. Слідкувати за дотриманням екологічної безпеки
Показані 1-1 із 29 записів.

Заробітна плата буде формуватися в залежності від кваліфікації та запропонованої посади за ставкою, визнаною, як справедлива оплата праці висококваліфікованого фахівця в нафтогазовій галузі на основі даних інтернет ресурсу hh (Head Hunter) для країн СНД (ринкова заробітна плата).

Громадянство, вичерпна інформація щодо освіти та курсів підвищення кваліфікації. 
Докладний опис трудового стажу з описом досягнутих успіхів чи невдач. 
У вільній формі описати побажання щодо займаної посади та ймовірним задачам/стратегії, якої б бажали досягти на займаній посаді.

1. В електронному вигляді на електронну адресу [email protected] 
2. Рекомендованим листом або з кур’єром в запечатаному конверті з позначкою «Анкета претендента » контактній особі організатора (Кузьмін Сергій Олександрович)» за адресою 04053, м.Київ, вул. Кудрявська 26/28 чи відсканована версія на електронну адресу [email protected]