Люди для компании

Перспективний пошук кандидатів

ПАО «Укргаздобыча» исследует рынок труда и рассматривает на перспективу резюме на следующие позиции

Дата размещенияПрофессиональное направлениеТребования к кандидатамОсновные задания
13 марта 2020 г.Головний фахівець з контролю за колтюбинговими технологіями (м.Полтава)
  1. Повна вища технічна освіта нафтогазового напрямку.
  2. Досвід роботи на інженерній посаді супервайзера по колтюбингу, майстра по колтюбингу, майстра КРС, майстра з освоєння свердловин не менше 3 років.

Робота вахтовим методом (14х14) 

Локація: Полтавський регіон

  1. Контролювати виконання технологічних операцій з допомогою колтюбингу у відповідності до затверджених планів робіт, інформувати Замовника про порушення та зупиняти роботи за його погодженням.
  2. Брати участь у перевірці та погодженні планів робіт Замовником. Аналізувати ризики та вживати заходів щодо запобігання аваріям і ускладенням.
  3. Контролювати витрати матеріально-технічних ресурсів при колтюбингових операціях та надавати відповідні звіти Замовнику.
  4. Дотримуватись вимог з охорони праці, промислової та пожежної безпеки, слідкувати за їх дотриманням Підрядниками.
  5. Слідкувати за дотриманням протифонтанної безпеки на підконтрольному об'єкті, Зупиняти роботи у випадках загрози життю і здоров'ю працівників. Слідкувати за дотриманням екологічної безпеки
Показаны записи 1-1 из 29.

Заработная плата будет формироваться в зависимости от квалификации и предложенной должности по ставке, признанной, как справедливая оплата труда высококвалифицированного специалиста в нефтегазовой области на основе данных интернет ресурса hh (Head Hunter) для стран СНГ (рыночная заработная плата).

Гражданство, исчерпывающая информация об образовании и курсах повышения квалификации. 
Подробное описание трудового стажа с описанием достигнутых успехов или неудач. 
В свободной форме описать пожелания в отношении занимаемой должности и вероятным задачам/стратегии, которой бы желали достичь на занимаемой должности.

1. В электронном виде на электронный адрес [email protected] 
2. Заказным письмом или с курьером в запечатанном конверте с отметкой «Анкета претендента » контактному лицу организатора (Кузьмин Сергей Александрович)» по адресу 04053, г. Киев, ул. Кудрявская 26/28 или отсканированная версия на электронный адрес [email protected]