Нафтогаз допомагає лікарням Чернігівщини в боротьбі з коронавірусом

03 июля 2020 г. | Категория: Официальные
Нафтогаз допомагає лікарням Чернігівщини в боротьбі з коронавірусом

АТ «Укргазвидобування», що входить до Групи Нафтогаз, профінансувало та безкоштовно відвантажило медичне обладнання для 11 медичних закладів Чернігова та області.

3 липня 2020 року Олена Кобець, генеральний директор АТ «Укргазвидобування» та Андрій Прокопенко, голова Чернігівської ОДА зустрілися з представниками медичних закладів Чернігівщини для передачі благодійної допомоги.

Чернігівська обласна дитяча лікарня, Чернігівська центральна районна лікарня, Чернігівська міська лікарня №2, Чернігівський пологовий будинок та 7 центральних районних лікарень отримають 38 моніторів пацієнта та 9000 захисних костюмів від Нафтогазу. Чернігівська центральна районна лікарня ще додатково отримає сучасний рентген апарат.

«Для Нафтогазу здоров’я працівників та населення країни – один з найважливіших пріоритетів. Тому з початку карантину ми зосередили свою підтримку саме на лікарнях і захисті лікарів аби допомогти країні в боротьбі з пандемією коронавірусу. Наша команда працювала 24/7 аби закупити та доставити в Україну необхідний обсяг допомоги, який сформували спільно з МОЗ. Окрім цього ми запустили ще ряд благодійних проєктів, серед яких допомога громадам, на території яких здійснюємо видобуток газу, та допомога закладам освіти для проведення ЗНО і вступних іспитів», – повідомила Олена Кобець, генеральний директор АТ «Укргазвидобування».

«Ми вдячні Нафтогазу за допомогу медичним закладам Чернігівської області. Отримане обладнання врятує не одне життя. Добре, що провідна національна компанія не лише забезпечує енергетичну безпеку держави, але і дбає про здоров’я українців», – зазначив Андрій Прокопенко, голова Чернігівської ОДА.

Допомогу лікарням Чернігівщини Нафтогаз надав в межах проєкту «Мрія». Проєкт розпочався в травні, коли Група Нафтогаз придбала 500 тис. захисних костюмів, 700 моніторів пацієнта, 50 мобільних цифрових рентген апаратів та 50 портативних УЗД-пристроїв для українських лікарень, загальною вартістю понад 500 млн грн. Майже 95% медичних закладів, визначених Міністерством охорони здоров’я України для цього проєкту, вже отримали благодійні вантажі від Нафтогазу.