Нафтогаз призначив Наталію Рудевич директором із нафтогазових сервісів

16 сент. 2020 г. | Категория: Официальные
Нафтогаз призначив Наталію Рудевич директором із нафтогазових сервісів

Група Нафтогаз продовжує формувати команду професійного топ-менеджменту у процесі своєї трансформації. Нещодавно директором із нафтогазових сервісів дивізіону «Нафтогаз Технічне Забезпечення» призначено Наталію Рудевич.

«Нафтогаз дав поштовх розвитку сервісному ринку України. Ми залучили сучасні технології, новітнє обладнання та кращих міжнародних сервісних підрядників. Це саме той напрям, який дає змогу втримати обсяги видобутку газу на виснажених родовищах. Сьогодні важливо не збавляти темпів, а продовжити якісно розвивати сервісний напрямок Нафтогазу. У межах процесу трансформації ми покращуємо свою ефективність та операційні процеси. Тому надважливо, щоб цей напрямок очолювала людина, яка має досвід, знання й експертизу сучасних стандартів сервісного бізнесу міжнародного рівня», – зазначив Андрій Хоменко, директор дивізіону «Нафтогаз Технічне забезпечення».

Наталія Рудевич має понад 20-річний досвід керування проєктами у різних галузях. Зокрема, останні 10 років обіймала керівні посади у компанії Weatherford, що входить до Великої четвірки світових сервісних компаній. До Weatherford працювала в українському підрозділі міжнародної консалтингової й аудиторської компанії KPMG у відділі податкового та юридичного консультування.

«Для мене честь приєднатися до професійної команди Групи Нафтогаз. Сподіваюся, що зможу зробити свій внесок в успішний розвиток сервісних підрозділів компанії. Безперечно, Нафтогаз вже виконав масштабну роботу у цьому напрямку, проте ринок швидко розвивається і є поле для розвитку. Моїм завданням буде впровадження міжнародних практик, у першу чергу в питаннях безпеки праці, та стандартизація виробничих процесів відповідно до провідних світових практик», – прокоментувала своє призначення Наталія Рудевич, новий директор з нафтогазових сервісів АТ «Укргазвидобування».

Асан Рахі, який обіймав посаду заступника генерального директора АТ «Укргазвидобування» з нафтогазових сервісів, перейшов на роботу над іншими проєктами Групи Нафтогаз.