Валентина Локтєва, менеджера з міжнародним досвідом, призначено директором із питань геологорозвідки

28 дек. 2020 г. | Категория: Официальные
Валентина Локтєва, менеджера з міжнародним досвідом, призначено директором із питань геологорозвідки

Директором з питань геологорозвідки (Exploration Director) дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування» призначено Валентина Локтєва, що має понад 20 років досвіду щодо розвідки та видобутку вуглеводнів в Україні і за кордоном.

«Наступного року за швидкого проведення всіх офіційних процедур ми плануємо розпочати дослідження Чорноморського шельфу, розвідку на Юзівській ділянці, роботи на нових великих ділянках у межах угод із розподілу продукції. Для швидкого й якісного старту цих стратегічних проєктів ми посилюємо внутрішню команду профільними фахівцями з міжнародним досвідом. Валентин працював із грінфілдами, щільними колекторами, великими нафтовими та газовими родовищами в Україні, США й Омані. Це ті досвід і знання, що необхідні Нафтогазу для втілення планів і поставлених завдань із нарощення запасів українського газу», – повідомив Олександр Романюк, директор дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування».

Валентин Локтєв починав свою кар’єру у 2000 році у підрозділі Групи Нафтогаз – науково-дослідному інституті УкрНДІгаз у м. Харків. Після отримання ступеня кандидата геологічних наук працював у Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна. Згодом перейшов до українського представництва однієї з найбільших міжнародних нафтосервісних компаній – Shell. Потім працював у національній видобувній компанії Оману – Petroleum Development Oman, та з покладами щільних колекторів у Техасі (США) у команді Shell.

«Радий повернутися до команди Нафтогазу, у якій розпочинав професійну діяльність. Мені імпонують ті цілі, які сьогодні ставить перед собою компанія, адже це не просто професійний виклик, це також і можливість зробити свій внесок у розвиток держави. Україна тривалий час не використовувала власного ресурсного потенціалу належною мірою. Вірю, що наразі є всі передумови, щоб якісно змінити ситуацію», – зазначив Валентин Локтєв.