Нафтогаз оголосив 90 громад, які продовжать боротися за отримання гранту на КСВ проєкти

1 бер. 2021 | Категорія: Офіційні
Нафтогаз оголосив 90 громад, які продовжать боротися за отримання гранту на КСВ проєкти

Сьогодні, 1 березня Група Нафтогаз вибрала громади, які продовжать боротьбу за отримання гранту на соціально-інфраструктурні проєкти в межах конкурсу «Енергія розвитку». Всього впродовж місяця було подано 305 заявок від громад з 11 областей, на території яких Група Нафтогаз веде свою діяльність. Вже в травні стануть відомі 50 громад-переможців, які отримають по 100 тис. грн кожна на реалізацію свого проєкту.

В своїх заявках громади мали подати ідею проєкту в межах трьох стратегічних для Нафтогазу цілей сталого розвитку, що покращить їхнє життя, а саме:

– Ціль № 3 Міцне здоров’я

– Ціль № 4 Якісна освіта

– Ціль № 11 Сталий розвиток міст та спільнот

Прийом заявок тривав з 26 січня 2021 року. 90 команд, що пройшли до наступного етапу чекає серія навчальних модулів від освітнього партнера конкурсу - «Інституту партнерства та сталого розвитку», яка триватиме до кінця травня. Майстер-класи будуть направлені на напрацювання знань і навичок, які знадобляться громадам не тільки для підготовки конкурсного проєкту, але стануть у нагоді й в повсякденній роботі для сталого розвитку своїх громад.

“Приємно здивовані високою зацікавленістю громад до участі у конкурсі. Контактуючи з представниками органів місцевого самоврядування та жителями громади з активною життєвою позицією, відчули щире бажання реалізувати корисний, якісний проєкт, який точно сприятиме покращенню рівня життя. Деякі надсилали тільки ідеї, деякі – розширені заявки з зазначенням партнерів, строків, бюджетів. Наші учасники мають два місяці для доопрацювання своїх проєктів під керівництвом менторів та представлення грантових заявок на розгляд конкурсної комісії. Це не перший конкурс, який Група Нафтогаз проводить для громад. З кожним новим проєктом або конкурсом ми шукаємо нові і цікаві формати взаємодії з громадами,” - каже Віталій Чудак, начальник відділу проєктів регіонального розвитку АТ «Укргазвидобування» (Група Нафтогаз).

Реалізувати та презентувати результати проєктів громади мають до кінця жовтня 2021 року.

Нагадаємо, що всю інформацію про перебіг конкурсу та інші проєкти корпоративної соціальної відповідальності Укргазвидобування можна знайти на сайті https://csr.ugv.com.ua/

У грудні 2020 року Група Нафтогаз провела конкурс ідей для школярів “Мій проєкт для громади”.