Олег Толмачев очолив напрямок з видобутку вуглеводнів у Нафтогазі

17 лют. 2021 | Категорія: Офіційні
Олег Толмачев очолив напрямок з видобутку вуглеводнів у Нафтогазі

Заступником директора дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування» з питань видобування призначено Олега Толмачева, що має понад 20 років досвіду у видобутку вуглеводнів у Північній Америці.

«Ми продовжуємо посилювати свою команду за всіма напрямками і на всіх рівнях. Щоб стабілізувати видобуток, а також реалізувати нові стратегічні проєкти з розвитку ресурсної бази, Нафтогаз переглядає виробничі процеси та впроваджує нові підходи до своєї роботи. Олег Толмачев – це управлінець із великим досвідом роботи з видобутку газу та конденсату у Північній Америці. Його завдання – впровадити в Україні практики та технології, які дадуть змогу підвищити ефективність видобутку на діючих родовищах із оптимальними фінансовими показниками», – повідомив Олександр Романюк, директор дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування».

Олег Толмачев отримав вищу освіту в університеті штату Оклахома, США, за фахом нафтова інженерія. Потім працював у таких газодобувних компаніях у США, як BP America, Chesapeake Energy, EnCana Oil & Gas USA, Eclipse Resources і Montage Resources, де обіймав посади інженера з видобутку й освоєння, віцепрезидента і старшого віцепрезидента, виконавчого віцепрезидента й операційного директора.

Олег очолював високотехнологічні проєкти з розробки великих родовищ у Північній Америці з покладами газу та газоконденсату як у традиційних колекторах (East Texas Deep Bossier), так і щільних породах (Utica, Haynesville, Barnett, Marcellus, Granite Wash). Серед його обов’язків було підвищення економічної ефективності проєктів, формування й керування мультифункціональними командами (геологія, розробка, буріння, видобуток, підготовка та переробка вуглеводнів).

«Я вже встиг познайомитися з командою Нафтогазу, в тому числі в регіонах – це досвідчені та професійні фахівці. Для того, щоб стабілізувати видобуток українського газу і реалізувати наявний ресурсний потенціал компанії, ми повинні навчитися добувати газ швидше і дешевше. Розвиваючи газові родовища в Техасі, Оклахомі, Луїзіані, Огайо, Західній Вірджинії та Пенсильванії, ми розробили велику кількість ноу-хау для високоефективної розробки глибоких і низькопроникних колекторів, в тому числі використовуючи технології горизонтального буріння. Це ноу-хау допомогло нам підняти економіку й ефективність видобутку на якісно новий рівень. З огляду на те, що більшість активів Нафтогазу ідеально підходять для впровадження добре напрацьованих і перевірених північноамериканських технологій, моїм головним завданням є впровадження цього досвіду в українські проєкти», – зазначив Олег Толмачев.