Олександра Романюка обрано Головою Правління Асоціації газовидобувних компаній України

11 лист. 2020 | Категорія: Офіційні
Олександра Романюка обрано Головою Правління Асоціації газовидобувних компаній України

Новим Головою Правління Асоціації газовидобувних компаній України обрано Олександра Романюка, директора дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування», який обійматиме цю посаду впродовж року. Рішення прийнято під час засідання членів правління АГКУ.

Олександр Романюк на посаді Голови Правління АГКУ братиме участь у підвищенні інвестиційної привабливості газовидобувної індустрії, впровадженні міжнародного досвіду у розвідку та видобуток вуглеводнів, а також налагодженні ефективного діалогу між бізнесом та владою.

«Газовидобувна галузь проходить етап складних випробувань. Падіння світових цін на газ, економічна криза, виснаженість родовищ, наслідки пандемії – усе це негативно відображається на показниках видобутку. Потрібні антикризові рішення, здатні стабілізувати роботу галузі та створити надійну основу для її подальшого розвитку. Кооперація державних і приватних компаній довкола вирішення цих завдань стає ще актуальнішою. Асоціація є потужною платформою для такої взаємодії. Зокрема, наразі Нафтогаз розробляє перспективну стратегію нарощування ресурсної бази, і ми готові ділитися своїми напрацюваннями з галуззю. З іншого боку, для нас важливий досвіду бізнесу, який досяг успіху в операційній ефективності і технологічних новаціях. Спільно ми маємо і будемо вести діалог з органами державної влади і залучати громадськість, щоб створити нові стимули для газовидобутку. Я вдячний членам АГКУ за довіру і можливість очолити на наступний рік правління асоціації, і докладу всіх зусиль задля її ефективної роботи», – зазначив Олександр Романюк.

Олександр Романюк з травня 2020 року очолює дивізіон «Нафтогаз Розвідка та видобування», до цього обіймав посаду першого заступника голови правління – директора виконавчого АТ «Укргазвидобування», очолював проєкти міжнародних консалтингових компаній. Має ступінь бакалавра за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», ступінь магістра за спеціальністю «Міжнародна інвестиційна діяльність», ступінь бакалавра за спеціальністю «Господарське право». Навчався у США за програмою Mini MBA у McKinsey Institute, отримав членство в Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) у Великій Британії.