Шебелинський НПЗ проведе планово-попереджувальний ремонт

15 трав. 2020 | Категорія: Реалізація
Шебелинський НПЗ проведе планово-попереджувальний ремонт

У період з 22 травня по 7 червня 2020 року Шебелинський НПЗ (Shebel) проведе планово-попереджувальний ремонт.​

У ремонтний період буде проведено комплекс робіт з поточного технічного обслуговування, ревізії та ремонту обладнання, зокрема очищення від відкладень, ревізія колонного, теплообмінного та сепараційного обладнання, чистка, ревізія та ремонт трубних підігрівачів, заміна запірної арматури та ін.

Також у рамках ППР заплановано реалізацію проекту з диспечеризації операційних процесів, зокрема встановлення 30 замірних вузлів та монтаж поточних аналізаторів для on-line контролю за окремими етапами виробництва.

«Перенесення регламентних робіт з осені на кінець травня пов'язане зі зменшенням споживання нафтопродуктів у другому кварталі 2020 року, яке було спричинене карантинними обмеженнями, – коментує Сергій Федоренко, комерційний директор АТ «Укргазвидобування». – Нами створені достатні запаси, тож плановий ремонт жодним чином не вплине на відвантаження вже законтрактованої продукції, а також на обсяги нафтопродуктів, які ми реалізуємо на щотижневих спотових і щомісячних довгострокових торгах».

Довідково

Шебелинський НПЗ (Shebel) – один з двох діючих в Україні нафтопереробних підприємств. Завод веде свою історію з 1960 року. У 2014-2017 рр відбулася наймасштабніша за останні 20 років модернізація підприємства, яка дозволила випускати продукцію, що відповідає найвищим сучасним стандартам якості. З 2018 року продукція Шебелинського НПЗ реалізується на ринку під брендом Shebel. За результатами роботи у 2019 році завод наростив виробництво бензинів до 149 тис. т (+14%), дизпалива – до 88 тис. т (+4%).