У найбільшого газопромислового управління Укргазвидобування – новий менеджмент

24 черв. 2021 | Категорія: Офіційні
У найбільшого газопромислового управління Укргазвидобування – новий менеджмент

Укргазвидобування, що входить до Групи Нафтогаз, затвердило Андрія Охотнікова директором газопромислового управління «Шебелинкагазвидобування». Його першим заступником стане Сергій Кривуля.

Юрій Леонідович Фесенко, який раніше очолював Шебелинкагазвидобування, вирішив залишити посаду директора за власним бажанням. Він приєднається до Експертної ради, створеної дивізіоном «Нафтогаз Розвідка та Видобування» минулого року, до якої увійшли найавторитетніші фахівці нафтогазової галузі України.

«Юрій Леонідович присвятив нашій компанії 46 років, із них 35 – Шебелинці. Його внесок не можна описати кількома словами. Це професіонал із великої літери, за плечими якого сотні мільярдів кубометрів видобутого українського газу. Юрій Леонідович очолював унікальні проєкти, що ставали визначальними для всієї галузі, серед них – свердловини-мільйонники, будівництво надпотужних нафтогазопромислових заводів і дотискувальних компресорних станцій. За унікальну не лише для України, а всього пострадянського простору, установку каталітичного риформінгу його визнано заслуженим працівником промисловості України. Колектив управління забезпечував безперебійний видобуток навіть у найскладніші часи, які би «шторми» не відбувалися. Я особисто, керівництво Нафтогазу, весь колектив щиро вдячні Юрію Леонідовичу за цей надзвичайний досвід і за те, що він і далі продовжить допомагати розвитку компанії у новому статусі», – сказав Олександр Романюк.

«Для мене Шебелинкагазвидобування стала значною частиною не лише професійного шляху, але й життя. Я вдячний великому колективу, що усі ці роки разом зі мною втілював великі виробничі проєкти, які зробили Шебелинку ключовим видобувним активом України. Але впевнений: у ГПУ ще багато досягнень попереду. Адже керівництво ним приймають фахівці, що вболівають за компанію і галузь і націлені на результат. Бажаю подальшого успіху їм і всьому колективу, а також буду радий консультувати Укргазвидобування як член Експертної ради», – зазначив Юрій Фесенко.

Андрій Охотніков до нової посади працював першим заступником директора іншого газопромислового управління – «Полтавагазвидобування», де здійснював операційне управління виробничою діяльністю. Під його керівництвом створено ефективний офіс управління проєктами внутрішньосвердловинних робіт, проведено реінжиніринг функції розвитку наземної інфраструктури та капітального будівництва.

До цього Андрій Охотніков відповідав за напрямок регіонального розвитку Укргазвидобування, зокрема, роботу зі стейкхолдерами у виробничих проєктах, взаємодію з місцевими громадами та органами влади, земельні відносини та проєкти сталого розвитку. Працював за економічно-фінансовим напрямом у PricewaterhouseCoopers, підрозділах SCM і МХП. Має три вищі освіти, у тому числі – магістра з видобутку нафти та газу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Здобув ступінь MBA у Київській школі економіки, є дійсним сертифікованим членом Project Management Institute (США).

Сергій Кривуля має за плечами близько 30 років досвіду в нафтогазовій галузі. Останні 11 років він очолював Український науково-дослідний інститут природнього газу (УкрНДІгаз), який у складі Укргазвидобування відповідає за нові розробки та дослідження. До цього 16 років присвятив роботі в Шебелинкагазвидобуванні, де пройшов шлях від оператора з дослідження свердловин до керівника геологічної функції.

«Андрій Охотніков – це керівник зі стратегічним баченням і системним підходом, що здатен забезпечувати якісний результат на складних ділянках роботи. Він підтвердив це на практиці як в центральному офісі Укргазвидобування, так і в Полтавагазвидобуванні – багато в чому завдяки його участі це управління в 2020 році не лише втримало, а й навіть наростило видобуток на виснажених родовищах. Тоді як Сергій Кривуля – це, без перебільшення, один із ключових фахівців з геологорозвідки в Україні. Його досвід і експертиза будуть надважливими для пошуку нових рішень, які дадуть змогу компенсувати природне падіння видобутку на родовищах Шебелинкагазвидобування і стабілізувати виробничі показники», – зазначив Олександр Романюк, директор дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування».