Українське пальне Shebel за якістю не поступається міжнародним аналогам – результати випробовувань

28 лист. 2019 | Категорія: Реалізація
Українське пальне Shebel за якістю не поступається міжнародним аналогам – результати випробовувань

Фахівці Інституту споживчих експертиз протестували пальне українських та міжнародних виробників. За результатами порівняння динамічних, енергетичних та економічних показників автомобіля при використанні різного пального було з’ясовано, що бензини Shebel не поступаються міжнародним зразкам.

У випробовуванні брали участь 4 зразки популярних виробників пального: Мозирського НПЗ, Білорусь, ORLEN Lietuva, Литва, Energy - Кременчуцького НПЗ та Shebel – Шебелинського ГПЗ.

Серед основних результатів можна виокремити наступні:

  • - Максимальну потужність продемонстрували український Shebel та білоруський бензин (серед А-95), українські Shebel та Energy (серед А-92);
  • - Максимальний крутний момент серед А-95 – знову першість у Shebel;
  • - За витратою пального – Shebel на другому місці як у міському, так і у заміському циклі після литовського пального;
  • - Відстань, подолана на 100 л пального: у Shebel знову друга позиція після литовського Orlen

Варто зазначити, що відповідно до тестування Shebel має відмінний результат, зважаючи на ідентичні показники екологічних параметрів (Євро-5).

«Щоб досягти таких показників, багато зусиль було вкладено у модернізацію застарілих потужностей Шебелинського заводу та покращення якості продукції, яка не була затребуваною на ринку. Тож результати таких досліджень – це підтвердження, що ми рухаємося у правильному напрямку. Ми раді, що з кожним роком все більше українців обирають бензини Shebel», - відмітив Сергій Федоренко, директор з комерційних питань Укргазвидобування.

Фахівці дійшли висновку, що українські виробники пального значно підвищили стандарти якості своєї продукції, за рахунок чого відбулося значне зростання їхньої частки на українському ринку.

Нагадаємо, що в 2015-2017 роках було реалізовано наймасштабнішу за останні 20 років модернізацію Шебелинського ГПЗ, який виробляє пальне Shebel. За результатами проведених робіт вдалося значно підвищити якість продукції та здійснити перехід на випуск пального виключно стандарту Євро 5.

Детальніше про випробування – на сайті Інституту споживчих експетиз: http://expertise.in.ua/

Як проводилося тестування – дивіться у відео: https://youtu.be/dDKbSYQ_k2s