Укргазпромгеофізику очолив Юрій Кальмук

3 серп. 2020 | Категорія: Офіційні
Укргазпромгеофізику очолив Юрій Кальмук

Група Нафтогаз призначила директором геофізичного управління «Укргазпромгеофізика» Юрія Кальмука, який має більш ніж 17-річний досвід роботи у нафтогазовій галузі.

«Оновлюючи команду дивізіону «Технічне забезпечення», в рамках процесу трансформації Групи Нафтогаз, ми прагнемо поєднати у ній потужний український досвід із сучасними західними технологіями. Таке поєднання дозволить розкрити новий потенціал вітчизняних надр, необхідний для зміцнення енергонезалежності країни. Юрій Кальмук – це сильний технічний фахівець, який знає зсередини і нашу компанію, і українську нафтогазову галузь. Його досвід у сфері геофізичних досліджень є надзвичайно важливим у сьогоднішній час, коли найбільшим пріоритетом є ефективна експлуатація виснажених родовищ та підготовка до розробки нових покладів», – зазначив Андрій Хоменко, директор дивізіону «Нафтогаз Технічне забезпечення».

Юрій Кальмук більше 17 років працює в Укргазвидобуванні на різних посадах, до цього 6 років – працював заступником начальника з виробництва та головним інженером філії геофізичне управління «Укргазпромгеофізика». Отримав вищу освіту в Івано-Франківському Національному технічному університеті нафти і газу.

«Маю за честь очолити команду Укргазпромгеофізики. З більшістю працівників підрозділу я багато років працював пліч о пліч. Разом ми будемо працювати над підвищенням операційної ефективності управління та розвитком його потенціалу. Адже геофізичні дослідження є важливою частиною виробничої програми, спрямованої на нарощення запасів нафти та газу», – додав Юрій Кальмук.