Укргазвидобування і Kernel спільно допомагатимуть школам на Полтавщині

30 вер. 2020 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування і Kernel спільно допомагатимуть школам на Полтавщині

Укргазвидобування, що входить до Групи Нафтогаз, і Kernel підписали меморандум про партнерство у сталому розвитку регіонів України, де ведуть свою роботу.

Першим спільним соціальним проєктом стане облаштування спортивної зали в Краснолуцькій школі, що знаходиться в Гадяцькому районі Полтавської області. Для зали буде закуплений весь необхідний інвентар, зокрема м’ячі, сітки та інші знаряддя для різних видів спорту.

До кінця року також планується облаштування трьох шкіл необхідними меблями для комфортної роботи вчителів та навчання учнів.

«Наша компанія є надійним партнером регіонів, в яких ведемо виробничу діяльність. Нам дуже важливо підтримувати громади на територіях нашої присутності. Я радий, що спільно з нами до цього долучаються й інші представники соціально-відповідального бізнесу. Хоч ми й працюємо в різних сферах, але готові об’єднатися для реалізації спільних соціальних проєктів на місцях. Сьогодні разом з Kernel розпочинаємо роботу в Полтавській області,» – зазначив В’ячеслав Чаус, заступник генерального директора АТ «Укргазвидобування» із земельних та соціальних питань.

«Kernel систематично підтримує громади регіонів присутності компанії. Ми допомагаємо громадам розвивати інфраструктуру, дбати про комфорт дітей у школах та їхнє активне дозвілля. Цінно, коли на цьому шляху зустрічаються компанії з такими ж соціально відповідальними орієнтирами. Наш перший спільний проєкт у рамках Меморандуму став черговим кроком бізнесу до підвищення стандартів життя українських громад. Сподіваємося, що він сприятиме підвищенню якості фізичного виховання дітей, а також їхньої мотивації до позашкільних занять спортом. Це перший невеликий, але важливий крок у нашій взаємодії», – зазначив Ігор Потоцький, заступник директора Агробізнесу Kernel з управління земельним банком.

Укргазвидобування веде свою діяльність у 12 регіонах України, більше ніж 230 громадах. Компанія системно бере участь в їхньому розвитку як власними ресурсами, так і разом з партнерами.

Відповідно до політики корпоративної соціальної відповідальності,  компанія орієнтується на досягнення 3-х цілей сталого розвитку, які обрали як найбільш пріоритетні. Це забезпечення сталого розвитку міст та спільнот, якісна освіта та міцне здоров’я і благополуччя.

Як повідомлялося, у серпні АТ «Укргазвидобування» підписало меморандум з аграрною компанією «МХП».